Spedizione

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE DO GODZINY 15:00, A NADAMY JE JESZCZE DZIŚ!

Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie szybka wysyłka. My też, gdy kupujemy coś on-line, nie chcemy czekać. Wszystkie zamówienia złożone do godziny 15:00 realizujemy jeszcze tego samego dnia, aby paczka dotarła do Ciebie możliwie jak najszybciej!

 

ODBIÓR OSOBISTY

Aktualnie nie oferujemy odbiorów osobistych.

 

CZAS WYSYŁKI

Zdecydowana większość wysyłek do Włoch zostaje dostarczona w ciągu 3 dni roboczych. Na dostarczenie paczki do pozostałych krajów Unii Europejskiej czas może wydłużyć się do około 5 dni. Zamawiając do pozostałych krajów europejskich należy pamiętać, że przesyłki muszą przejść odprawę celną, co może wydłużyć czas oczekiwania.

 

ŚLEDZENIE

W momencie nadania przesyłki Zamawiający otrzymuje e-mailem numer przesyłki, dzięki któremu można śledzić proces doręczenia i oszacować przewidywany termin dostarczenia.

 

KOSZTY WYSYŁKI I DARMOWA DOSTAWA

W całej Unii Europejskiej oferujemy całkowicie bezpłatną wysyłkę dla zamówień o wartości przewyższających 40 EUR. Dla zamówień nieprzekraczających tej kwoty koszt wysyłki kurierem (priorytetowym) to 8,70 EUR.

Uwaga – paczki wysyłane poza Unię Europejską mogą zostać poddane wyrywkowej kontroli Urzędu Celnego. W takim przypadku mogą zostać doliczone dodatkowe koszty w postaci VATu oraz cła, które różnią się w zależności od kraju docelowego.